Корисно знати

Як обирати ломбард?

Нерідко в житті настають такі моменти, коли терміново потрібні гроші, але їх просто немає. І у такій ситуації на допомогу приходять ломбарди, які готові виручити у важких положеннях.

Ломбарди надають можливість швидко і просто отримати гроші в кредит під заставу коштовностей, в основному із золота. Але ломбардів існує багато, і серед них потрібно грамотно обрати найкращий варіант.

  • Як обирати ломбард?

Основним критерієм вибору ломбарду для більшості людей є запропонована ломбардом ціна за 1 грам золота. Дійсно, чим вища ціна, тим більше грошей Ви зможете отримати за дорогоцінну річ, яку Ви бажаєте закласти. І тим вигідніше для Вас стане ця угода. Саме тому до вибору ломбарду варто підходити розумно.

  • На що звертати увагу при виборі ломбарду?

Крім ціни за 1 грам золота в ломбарді 585 проби, слід звертати увагу на процентну ставку кредиту, швидкість його оформлення і максимальний термін, у який ви можете викупити закладену річ. Варто також враховувати перелік необхідних документів, потрібних для оформлення кредиту та відсутність будь-яких прихованих нюансів і платежів у таких ломбардах.

  • Що повинно бути в надійному ломбарді?

Саме ціна золота в ломбарді є своєрідним показником його стабільності, платоспроможності і надійності. Також, надійні ломбарди, як правило, є великими мережами, що мають багато філій і відділень та мають всю необхідну дозвільну документацію та сертифікати. У таких ломбардах повинні працювати тільки професійні оцінювачі та ввічливий персонал. Також надійний ломбард за грам золота не стане пропонувати підозріло високу ціну. І під всі ці параметри ідеально підходить мережа ломбардів Свіжа Копійка.