Про компанію

Наші нововведення

Наша команда є досить молодою, оскільки своє перше відділення ми відкрили зовсім недавно: 25 червня 2010 року. Однак, навіть за такий короткий час ми встигли зробити багато чого. Інновацією для послуг ломбарду є наш винахід - бонусна програма «Фрешка». Це нововведення дозволяє нашим клієнтам суттєво економити на оплаті відсотків по існуючому кредиту.

Зрозумілі умови і простота

Концепція нашого ломбарду стала близька всім нашим клієнтам, так як вона є досить простою і прозорою для всіх. Ми пропонуємо своїм клієнтам отримати гроші протягом п'яти хвилин, з невеликою кількістю документів і з невеликими відсотками. Крім того, ми не ускладнюємо ситуацію різними прихованими платежами або складними схемами погашення вашого кредиту, все буде дуже легко і просто для вашого розуміння.

Наш основний принцип - кредит швидко, на максимально вигідних умовах, з високою якістю обслуговування.

Ми завжди поруч

Ще один дуже важливий аспект - це розташування наших відділень. Тепер ти зможеш знайти нас саме там, де тобі можуть знадобитися швидкі гроші: це можуть бути торговельні центри, ринки, або просто відділення в житлових кварталах міста. Тобто ми завжди знаходимося у тебе під рукою.

Приємні дрібниці

Ми взяли собі за правило радувати своїх клієнтів приємними сюрпризами, які обов'язково піднімуть настрій. Тому тепер відвідування ломбарду не буде асоціюватися у тебе з негативними подіями, при відвідуванні нашого відділення назви слово-пароль і отримай одноразову знижку в 10%.

Наш колектив

Предметом нашої гордості є також і наші співробітники, які щодня спілкуються з клієнтами. Вони роблять все можливе для того, щоб ти залишався задоволеним після відвідин нашого ломбарду. Тому ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб вони були навчені якнайкраще. Кожний працюючий в нашій компанії співробітник володіє наступними якостями:

професіоналізм оцінки предмета застави
швидкість видачі кредиту
ввічливість у спілкуванні

Саме ці три чинники і цінують наші клієнти в «Свіжій копійці»

Написати нам повідомлення