Бонусна програма "ФРЕШКА"

 • отримуй Фрешку

  Отримати бонусну карту дуже легко: для цього потрібно просто взяти кредит в ломбарді «Свіжа копійка», а карту ти отримаєш безкоштовно.

 • заробляй бонуси

  Бонуси «Фрешка» нараховуватимуться тобі кожного разу після оплати відсотків по кредиту. Тобто зі 100 гривень оплачених відсотків, 5 гривень повертається тобі на бонусну карту у вигляді бонусів «Фрешек».

 • плати менше

  Щоразу при погашенні відсотків по кредиту, частину суми можна погашати фрешками, так ти зможеш заощадити. 1фрешка = 1грівні знижки.

Фрешки накопичуватимуться на твоїй власній електронній картці.

Умови для учасників нашої бонусної програми

 1. Бонусна програма «Фрешка» є сукупністю взаємин між Організатором Програми - Повним товариством «Свіжа копійка» і клієнтом ломбарду - Учасником Програми. У результаті програми Клієнт отримає право на майнові вигоди, які визначає Організатор.
 2. Бонусна карта видається Клієнту при укладенні в ломбарді «Свіжа копійка» договору фінансового кредиту.
 3. Картка є власністю Організатора Програми і вважається ідентифікатором Клієнта, тому вона не може використовуватися як кредитна, банківська, платіжна або для здійснення інших операцій, які не передбачені Програмою.
 4. На бонусну карту нараховуються «Фрешки» - умовні одиниці, які за певними умовами переводяться в знижку за користування кредитом.
 5. Фрешки нараховуються на суму сплачених відсотків за користування кредитом. На карту надходить 0.05 фрешек за кожну погашену гривню за відсотками.
 6. Фрешки будуть реєструватися і накопичуватися на індивідуальному рахунку Учасника Програми в електронному вигляді, також тут будуть реєструватися всі транзакції з Фрешками.
 7. Щоб Фрешки списувались на погашення відсотків, Учасник повинен пред'являти свою картку Програми кожен раз при оплаті або здійсненні будь-яких операцій в нашому ломбарді.
 8. Розмір знижки можна визначити з розрахунку, де 1 Фрешка = 1 гривні за використання кредиту. Фрешки, які ви перевели в знижку, будуть списані з рахунку Учасника.
 9. Накопичені Фрешки не можуть бути цінним папером, валютою або яким-небудь платіжним засобом.
 10. Також, Фрешки не можуть переводитися в грошовий еквівалент і обготівковуватись Учасником програми.
 11. Для відновлення картки у разі втрати з твого рахунку буде знято 10 фрешек.
 12. При відновленні договору застави, у разі його втрати, з бонусного рахунку буде знято 10 фрешек.
 13. Організатор має повне право відмовити Учаснику у відновленні карти, або припинити її дію за таких обставин:
  1. використання карти або спроби використання таким способом, який заборонений за умовами Програми;
  2. будь-яку підозру у зловживаннях Учасником щодо його участі в Програмі.
 14. Дана програма є довгостроковою.
 15. Організатор має право змінювати, призупиняти або припиняти Програму, про що будуть розміщені повідомлення у відділеннях «Свіжа копійка» і в інших інформаційних джерелах.