Корисно знати

Чи можна здати в ломбард техніку?

Більшість ломбардів в нашій країні приймають в якості застави виключно дорогоцінні метали. Але далеко не у кожного є, наприклад, золоте кільце або ланцюжок, які можна закласти, а гроші потрібні тут і зараз. Що робити в таких випадках?

Найбільш логічний варіант, знайти іншу цінну річ. Як правило, це буде якийсь технічний пристрій. Далі можна скористатися сайтом пошуку, ввести туди «ломбард техніка» і вибрати зі знайдених варіантів.

Однак слід звернути увагу, що далеко не всі ломбарди пропонують дійсно вигідні та прозорі умови. Особливо це стосується одиночних закладів, які не мають представництв. Тому краще звертатися в крупні мережі ломбардів, такі як «Свіжа копійка».

  • Чи приймає «Свіжа копійка» техніку?

Так, звичайно, мережа ломбардів «Свіжа копійка» приймає різні технічні пристрої в якості застави. У нас можна отримати кредит під заставу:

  1. Комп'ютерної техніки;
  2. Побутової техніки;
  3. Телефонів і смартфонів;
  4. Теле-, аудіо- та фото- апаратури;
  5. Будівельного інструменту.

Відзначимо, що в нашому ломбарді ціни на техніку, що кредитується, вас приємно здивують, а умови отримання кредиту прозорі і зрозумілі кожному.

  • Чи є обмеження на здачу техніки?

У мережі ломбардів «Свіжа копійка» є тільки одне обмеження на здачу техніки - для того, щоб отримати кредит, техніка повинна бути в робочому стані.

Крім того, оцінювач має право відмовити у видачі кредиту, якщо технічний засіб в робочому стані, але втратив товарний вигляд.

У будь-якому випадку, ви можете звернутися в будь-який ломбард техніки нашої мережі, щоб отримати оцінку технічного засобу, який планується віддати під заставу. Професійні оцінювачі швидко і якісно зможуть визначити ціну будь-якого переданого виробу, а ви зможете зрозуміти, наскільки вигідно співпрацювати з нами.