Корисно знати

Чим ми кращі за інші ломбарди?

У нашій країні, в кожному місті є безліч різних ломбардів. Кожен зі своїми особливостями й недоліками. Хтось краще, хтось гірше. Але є ломбарди, які об'єднують в собі всі кращі якості ломбардної справи. І такою є мережа ломбардів Свіжа Копійка. Крім того, мережа ломбардів Свіжа Копійка має найвигідніші ціни на золото у ломбардах України.

  • Чим Свіжа Копійка краще?

Основним правилом Свіжої Копійки є надання грошових кредитів під заставу швидко, легко та вигідно. Саме швидкість видачі кредитів, прості та прозорі умови кредитування, індивідуальний ввічливий підхід до кожного клієнта і велика кількість доступних відділень завоювали популярність цим ломбардам серед населення.

Перевагою Свіжої Копійки є, звичайно ж, найвигідніша ціна золота в ломбарді Києва. Також варто відзначити, що на відміну від багатьох інших закладів, Свіжа Копійка приймає у своїх ломбардах лом золота.

В ломбардах Свіжа Копійка працюють тільки професіонали, які грамотно і ввічливо проведуть оцінку предмета застави і допоможуть Вам оформити кредит. Також приємним сюрпризом для клієнтів стане унікальна бонусна програма, яка дозволяє економити на виплаті кредитних відсотків.

Все це для того, щоб співпраця з ломбардом Свіжа Копійка була не тільки вигідною, але і приємною, щоб кожен клієнт залишився задоволеним і слова «1 грам золота ціна 585 в ломбарді» у нього асоціювалися тільки з ломбардом Свіжа Копійка.