Корисно знати

Де зберігається заставлене золото?

Кожен, хто відніс свої коштовності в ломбард і надалі має намір їх повернути, хоче бути спокійний за їх збереження і безпеку. Кожен хоче бути впевнений, що заставлений ним в будь-який з ломбардів золота Києва предмет буде зберігатися правильно, не буде пошкоджений або замінений.

Сучасний світ сповнений сюрпризів, і гарантувати повну безпеку заставлених коштовностей можуть тільки великі та надійні ломбарди. Саме таким є ломбард  Свіжа Копійка.

  • Як ви зберігаєте мою заставу?

Відносячи в ломбард золото, Ви можете бути спокійні за безпеку і збереження. По-перше, на кожен заставлений предмет заводиться певна супровідна документація і він реєструється. Це робить неможливою його втрату або підміну. По-друге, всі предмети застави зберігаються належним чином, з дотримання всіх норм і вимог у сейфах в спеціальних приміщеннях. Ви можете бути впевнені в безпеці своєї застави. Адже не тільки пропонована за грам золота 585 проби ціна в ломбарді Свіжа Копійка, але і кращі умови зберігання предметів застави роблять цю мережу ломбардів кращою в своєму роді.

  • Чи гарантуєте ви безпеку і збереження?

Мережа ломбардів Свіжа Копійка є серйозною компанією, яка вже багато років гарантує своїм клієнтам повну збереженість і безпеку закладених речей і відповідає за кожну з них своєю репутацією. Всі предмети застави знаходяться під надійною професійною охороною для того, щоб Ви могли бути спокійні за збереження ваших коштовностей. Пропонуючи кращу за грам золота ціну в Україні, ломбард  Свіжа Копійка є також лідером серед гарантування безпеки предметів застави.