Корисно знати

Де знаходяться відділення ломбарду Свіжа копійка?

Люди часто звертаються до ломбардів, щоб отримати необхідну суму грошей швидко і без збору великої кількості документів.

На сьогоднішній день «Свіжа копійка» є одним з оптимальних ломбардів в Україні і пропонує відмінні умови на ринку кредитування. Оформлення кредиту в лічені хвилини, справедливі ціни за заставлене майно, професійна оцінка, постійні акції та бонусні програми - це далеко не повний список наших переваг.

  • Де знаходяться наші відділення?

Щоб скористатися нашими послугами і відчути всі переваги співпраці на власному прикладі, вам всього лише потрібно відвідати одне з наших відділень. А щоб відвідати наш ломбард, на офіційному сайті якого ви зараз перебуваєте, потрібно зробити всього пару кліків мишкою і перейти в розділ з відділеннями.

  • Як дізнатися адреси відділень?

Ми спеціально створили розділ сайту з точними адресами наших відділень, а також картою, щоб ви, витративши мінімум зусиль, змогли швидко знайти найближчий до вас відділення мережі ломбардів «Свіжа копійка».

Це раніше потрібно було питати знайомих, щоб знайти потрібну адресу або заклад. Сьогодні завдяки інтернету інформація шукається за секунди. Ось і наш ломбард онлайн дає всю необхідну інформацію, в тому числі і адреси відділень.

Просто виберете потрібну область і місто і зорієнтуйтеся по карті. Також можна скористатися кнопкою «найближчого відділення» і сайт автоматично видасть вам відповідні адреси.