Корисно знати

Що краще, банк або ломбард?

Це досить спірне питання, так як банк і ломбард порівнювати буде не зовсім коректно з огляду на абсолютно різні системи кредитування. У кожного варіанту є свої переваги і недоліки. Якщо порівнювати вартість золота в ломбарді і в банку, то ціна чистого золота в ломбарді буде відповідно нижче по ряду різних причин.

  • В яких випадках краще йти в ломбард?

Для початку, варто відзначити, що кредит, взятий у банку, вимагає обов'язкового погашення. А кредит, взятий у ломбарді під заставу, наприклад, золота, може залишитися непогашеним. Але в такому випадку предмет застави буде проданий, і Ви втратите можливість повернути його в свою власність. Звісно це все безпосередньо впливає на запропоновану ломбардом ціну за грам золота 585 проби.

Зазвичай в ломбард йдуть тоді, коли гроші потрібні терміново, тут і зараз. Процес оформлення кредиту під заставу в банку триває значно довше, ніж в ломбарді. Бувають також випадки, коли банки відмовляють у видачі кредитів, чого ніколи не буває в ломбардах.

Зокрема, слід пам'ятати, що умови кредитування в банках набагато жорсткіше і заплутаніше, ніж у ломбардах.

У будь-якому випадку, у ломбардів беззаперечна перевага перед банками. Якщо Ви хочете знайти оптимальний варіант, забийте в пошуку «золото ціна за грам в Україні 585 ломбард» і побачите, що Свіжа Копійка– це те, що вам потрібно. Процедура оформлення кредиту під заставу пройде швидше і приємніше, ніж в будь-якому банку.

Адже основним принципом роботи мережі ломбардів Свіжа Копійка є швидке, легке і комфортне кредитування під заставу. Приносячи золото в ломбард 585 проби, ціна за грам буде завжди обгрунтованою і вигідною.