Корисно знати

Що закладати у ломбарді?

Різні ломбарди приймають різні речі, починаючи від техніки і електроніки, закінчуючи прикрасами і дорогоцінним камінням. Але великі і надійні ломбарди, як Свіжа Копійка, працюють в основному з дорогоцінними металами, а зокрема з золотом. Адже золото є універсальним предметом застави, який ніколи не знеціниться, не застаріє або ж не зіпсується. Що б не сталося, за кожен грам золота в ломбарді Ви завжди зможете гарантовано отримати в кредит потрібні гроші.

  • Що вигідніше закладати?

Звичайно ж, краще всього закладати золото. Заставі підлягають будь-які золоті прикраси, предмети з золота або з позолотою, будь то коштовності, годинники або посуд. Зазвичай, можна здати в ломбард кільця, сережки, ланцюжки, браслети, кулони, наручні або стаціонарні годинники з позолотою та інше. Також приймаються і зламані ювелірні вироби із золота, так званий лом.

  • На які суми розраховувати?

При заставі золотих виробів сума кредиту буде залежати в першу чергу від того, яка ціна за один грам золота в ломбарді 585 проби, і на яку вартість оцінять Ваш дорогоцінний виріб. Оцінкою заставлених предметів в мережі ломбардів Свіжа Копійка займаються тільки професійні оцінювачі, які при оцінці враховують безпосередньо вагу закладеного дорогоцінного предмета, унікальність виробу і головне його пробу. У будь-якому випадку, запропонована нашим ломбардом ціна за грам золота є оптимальною і здатна порадувати і виручити навіть у найважчих життєвих ситуаціях.