Корисно знати

Які ціни на б/у техніку в ломбарді Свіжа копійка?

Люди відвідують ломбарди з різними цілями. Комусь потрібно швидко отримати кредит на вигідних умовах і без зайвих формальностей під заставу техніки або коштовностей, ну а хтось навпаки, хоче купити той чи інший предмет за низькою ціною.

Необхідно пом’ятати, що ломбарди продажами не займаються. Для цього є комісійні магазини. А ось швидке отримання кредиту, це саме профіль ломбардів. Якщо вам потрібен кредит, вам буде цікаво дізнатися рівень очікуваних цін.

  • Який рівень цін у мережі ломбардів «Свіжа копійка»?

Як ви вже, напевно, встигли помітити, ломбарди Києва ціни пропонують далеко не оптимальні. Це й не дивно. Багатьом людям потрібні гроші і тому ломбарди вирішили заробити на попиті.

Проте мережа ломбардів «Свіжа копійка» завжди намагається йти назустріч своїм клієнтам і тому пропонує рівень цін, який приємно здивує вас. З конкретними розцінками ви завжди можете ознайомитися на нашому сайті або в наших відділеннях.

  • Від чого залежать ціни?

Ціни в ломбардах залежать від того, в якому стані знаходиться заставна річ. Наприклад, якщо мова йде про б/у техніку, то оцінюється комплектність, працездатність, зовнішній вигляд, наявність документів.

Чим новіший виріб, чим краще його зовнішній вигляд і т.д., тим більший кредит під його заставу можна отримати і, відповідно, тим вище вартість у разі продажу ломбардом.

Тому перед тим, як брати в ломбарді кредит, уважно огляньте предмет застави. Також ви можете скористатися послугами наших професійних оцінювачів, які швидко і якісно можуть оцінити будь-яку річ з урахуванням всіх вимог.

У будь-якому випадку ви можете бути впевнені, що в мережі ломбардів «Свіжа копійка» рівень цін завжди оптимальний.