Корисно знати

Які документи потрібні, щоб здати золото в ломбарді?

Звертаючись до ломбарду для отримання грошового кредиту під заставу, більшість людей стикається з питанням про необхідні документи для цієї процедури. Це одне з найбільш важливих питань, що цікавить людей після питання про те, яка в ломбарді ціна за 1 грам золота.

  • Які потрібні документи?

Для того щоб здати золото 585 у ломбард  Свіжа Копійка потрібно, насамперед, мати при собі документ, що засвідчує вашу особу і містить в собі Ваше прізвище, ім'я, по батькові, фотокартку, підпис або печатку установи, яка видала цей документ, та дату його видачі. Тобто Вам необхідно мати один з перерахованих документів:

  1. Паспорт громадянина України.
  2. Закордонний паспорт.
  3. Дипломатичний паспорт.
  4. Водійське посвідчення.
  5. Військовий квиток (для військовослужбовців строкової служби).
  6. Офіцерське посвідчення.
  7. Пенсійне посвідчення.

Також обов'язково потрібно мати при собі особистий ідентифікаційний код. Якщо Ви іноземець або не маєте громадянства, то не турбуйтеся. Ви можете показати свій національний паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особу. У будь-якому випадку, навіть без документів Ви можете дізнатися в нашому ломбарді, 585 ціну, щоб зрозуміти свою вигоду.

  • Чи є відмінності, якщо здавати золото або інші речі (коштовності)?

Абсолютно не важливо, що Ви здаєте, золото, або, приміром, срібний посуд. Перелік необхідних документів залишається незмінним у будь-яких випадках. А запропонована нами за грам золота в ломбарді ціна завжди є оптимальною і порадує кожного клієнта.