Корисно знати

Як перевіряють цінність речі?

Як відомо, золото золоту різниця. Воно буває різної проби і в різному вигляді. І від цього, звичайно ж, залежить, скільки коштує золото в ломбарді. З першого погляду можна і не відрізнити одну пробу від іншої. Але експерт-оцінювач на підставі діючих методик оцінки дорогоцінних металів зможе з легкістю визначити пробу золота.

І так не тільки з золотом. Професійні оцінювачі з легкістю можуть оцінити вартість дорогоцінних речей та інших предметів застави. Саме такі висококваліфіковані оцінювачі працюють в мережі ломбардів Свіжа Копійка. Вони чесно, професійно і справедливо оцінюють вартість кожного грама золота в ломбарді 585 проби.

  • Як перевіряється цінність?

Як було сказано трохи вище, цінність предмета застави перевіряється професійним оцінювачем. Якщо говорити про золото, то на цінність, насамперед, впливає проба виробу і його вага. Також важливими є унікальність цього виробу, його рідкість і форма, власне в якій виражено золото. Наші фахівці професійно здатні визначити цінність предмета застави і дійсно гідно назвати його вартість. У будь-якому випадку, наша ціна на золото в ломбарді на сьогодні є найбільш вигідною та привабливою.

  • Що, якщо виявилася підробка?

Експерти мережі ломбардів Свіжа Копійка з легкістю відрізнять підробку від справжнього вироба відповідними технічними засобами. У разі якщо потенційним предметом застави виявиться підробка, і на ній немає державного клейма, Ви не зможете закласти цей предмет і отримати гроші. Але ми щиро сподіваємося, що Ви не потрапите в таку незручну ситуацію і зможете вигідно з нами співпрацювати. Адже пропонована нами ціна є кращою за грам золота в ломбардах України.