Корисно знати

Які терміни кредитування під заставу золота?

При кредитуванні під заставу золота в ломбардах, вельми важливим є і питання строків. Адже вносячи під заставу свої коштовності і отримуючи грошовий кредит, кожен хоче знати не тільки, скільки коштує грам в ломбарді золота, але і на яких умовах і в які строки цей кредит можна погасити, щоб повернути свої цінні предмети.

  • Які терміни?

Мережа ломбардів Свіжа Копійка прагне надавати своїм клієнтам найбільш вигідні та прозорі умови кредитування без прихованих нюансів і платежів. Закладаючи в наш ломбард золото 585, ціна за грам, процентна ставка, терміни і умови кредитування будуть для Вас найбільш вигідними і простими. Ви берете гроші рівно на той період, на який вам потрібно.

Будь то на два дні, тиждень або на два тижні. Ви можете погасити кредит хоч через день, якщо хочете повернути свою коштовність. У будь-якому випадку працює зручна система щоденного нарахування відсотків за кредитом. В кожній окремій ситуації і для кожного окремого заставленого предмета процентна ставка розраховується індивідуально і залежить від суми кредиту і того, яка на золото 585 проби ціна в ломбарді.

  • А що, якщо прострочив?

Навіть якщо Ви прострочили терміни погашення кредиту або відсотків, то нічого страшного. Якщо Ви маєте намір викупити закладений предмет, то Вам просто нараховуються додаткові відсотки кредиту за кожен день прострочення. Адже Свіжа Копійка намагається робити все для того, щоб співпраця з нами залишала тільки позитивні емоції.

Ми хочемо, щоб при внесенні під заставу золота в наші ломбарди, 585, ціна за грам цієї проби була для Вас найбільш вигідною і приємною.