Корисно знати

Які терміни на отримання грошей за золото?

Дане питання цікаве не менше інших. Адже дійсно, йдучи в ломбард, людей цікавить не тільки питання, скільки коштує в ломбарді золото 585 проби, але і наскільки швидко вони отримають гроші, яких потребують. Бувають ситуації, коли гроші потрібні терміново. І ломбард Свіжа Копійка розуміє це. Тому ми максимально прискорили процес видачі кредитів під заставу.

  • Як швидко можна отримати гроші?

По-перше, мережа ломбардів Свіжа Копійка розширюється з кожним днем і відкриває все більше і більше відділень для того, щоб ви могли комфортно і головне швидко знайти найближче до Вас відділення ломбарду. По-друге, основним принципом компанії Свіжа Копійка є швидке кредитування, на максимально вигідних умовах. Якщо говорити про терміни, то оформити грошовий кредит і закласти в нашому ломбарді золото 585 проби можна за п'ять хвилин живого часу. Це дійсно вражаюча швидкість.

  • Чи бувають затримки?

З гордістю можна сказати, що при оформленні і видачі кредитів під заставу у ломбарді Свіжа Копійка, ніяких затримок не буває. Ми намагаємося робити все можливе для того, щоб Ви могли максимально швидко і комфортно оформити вигідний кредит і отримати такі потрібні Вам гроші. Не залежно від того, скільки грам золота в ломбарді Ви хочете закласти, ми гарантуємо Вам ввічливий підхід, професіоналізм персоналу і найвигідніші умови кредитування.