Корисно знати

Як влаштуватися на роботу до ломбарду?

У випадку скорочення робочих місць люди залишаються без роботи і засобів для існування. У такі часи складно знайти собі нову роботу. Ще складніше це зробити людям, у яких немає достатнього досвіду.

Однак активні та цілеспрямовані люди завжди можуть знайти вихід із ситуації. Робота в ломбарді «Свіжа копійка» - це саме те рішення, яке багато хто намагається знайти. А комунікабельні і цілеспрямовані люди - це ті, кого ми шукаємо і завжди раді бачити в наших рядах.

  • Як до нас влаштуватися?

Немає нічого простішого. Ви можете скористатися нашим сайтом або відвідати будь-яке з наших відділень, щоб залишити заявку.

Ви не знаєте, ким саме хочете піти працювати в ломбард? Вакансії, запропоновані мережею «Свіжа копійка», по-перше, залишають вам право великого вибору, по-друге, відкривають двері в майбутнє.

Приєднуйтесь до нашого дружнього і молодого колективу і починайте реалізовувати свої мрії вже сьогодні.

  • Що ви отримаєте, працюючи у нас?

Ми вважаємо за краще брати людей, які не тільки хочуть заробляти гроші, а й отримувати нові знання. Адже саме такі співробітники приносять найбільшу користь компанії. У вас немає досвіду роботи? Не біда. Ми проводимо спеціальні чотиритижневі навчальні курси, на яких вас навчать всім тонкощам роботи в ломбарді.

Ви не знаєте, як оцінити вартість того чи іншого предмета, коштовності або технічного пристосування, коли будете працювати в ломбарді? Прийом і оцінка виробів не будуть для вас проблемою після нашого навчання. Більш того, ви станете справжнім експертом в цьому питанні.

На додаток до вищесказаного ви отримуєте гарну зарплату, облаштоване за сучасними стандартами робоче місце і дружню атмосферу в колективі.