Корисно знати

Яку техніку можна здавати в ломбард?

Все більшій кількості співвітчизників потрібні гроші. Оскільки багато банків припинили видачу кредитів,єдиним доступним і вигідним рішенням залишаються ломбарди.

Наприклад, мережа ломбардів «Свіжа копійка» видає кредити на протязі декількох хвилин, тут не вимагають такої кількості документів, як в банках навіть в кращі часи, а умови кредитування прості і зрозумілі.

Одним з вигідних варіантів отримання кредиту в ломбарді є застава техніки. Причому, «Свіжа копійка» - це не вузькоспеціалізований ломбард, як, наприклад, ломбард ноутбуків. Ми приймаємо різні види технічних виробів.

  • Під заставу яких видів техніки можна отримати кредит?

Як ми вже говорили, мережа ломбардів «Свіжа копійка» приймає під заставу практично всі види техніки.

У нас можна здати:

  1. Аудіо-, фото- та відео- техніку.
  2. Комп'ютери та комплектуючі до них.
  3. Будівельні інструменти.
  4. Побутову техніку.
  • Що вигідніше здавати в якості застави?

Вигідніше закласти в ломбард повністю укомплектовану техніку у відмінному стані. Наприклад, смартфон середньої цінової категорії в хорошому стані вигідніше здати, ніж флагман сильно б/в.

  • Яку техніку можуть не прийняти?

Ми намагаємося завжди йти назустріч нашим клієнтам. Однак, наша мережа ломбардів не приймає несправні технічні вироби, а також, в деяких випадках, некомплектні прилади.

Якщо ж ваш пристрій успішно пройшов оцінку, то ми готові запропонувати одні з кращих цін в ломбардах України.

Оформивши у нас кредит під заставу техніки на прозорих умовах, ви легко і просто зможете отримати в найкоротші терміни необхідну суму грошей.