Варіанти оплати % по кредиту

сплата on-line

Оплата онлайн

Тепер, для того щоб оплатити відсотки по кредиту, тобі навіть не потрібно виходити з дому. Сервіси онлайн-оплати «EasyPay»«PayKopiyka», «Рortmone.com» дозволять погасити відсотки не встаючи з-за комп'ютера. Щоб заплатити через систему «EasyPay» та «Portmone.com» потрібно ввести ID і CS договору, свій номер телефону і оплачувану суму. На сайті https://pay.kopiyka.com досить буде ввести ID і CS договору, і система сама визначить твою заборгованість.

  

Оплата в терміналах

Компанія «Свіжа Копійка» піклується про твою зручність, саме тому ми пропонуємо можливість оплатити відсотки в терміналах самообслуговування. Ми співпрацюємо з мережею терміналів «EasyPay», «City24», «IBox», «2click», «Система».


Оплачуючи відсотки по кредиту в терміналах самообслуговування, ти реально економиш свій час, оскільки немає потреби стояти в чергах у відділенні, а термінали розташовуються в торгових центрах, підземних переходах, магазинах та інших зручних місцях. Оплата в терміналах здійснюється легко і швидко, просто введи ID і CS договору у відповідні поля на екрані і внеси необхідну суму в купюроприймач. Пам'ятай про те, що після здійснення оплати обов'язково потрібно забрати роздрукований чек!

Оплата у відділеннях

Якщо по близькості немає терміналу, ти завжди можеш здійснити оплату через касу будь-якого відділення нашого ломбарду, незалежно від того, де ти взяв кредит від компанії «Свіжа Копійка». Обирай відділення, яке знаходиться найближче до твого дому, роботи або улюбленого ресторану, і оплачуй відсотки по кредиту в будь-який зручний для тебе час. А заощаджений час ти зможеш провести в своє задоволення.

Написати нам повідомлення